STOPA STĀSTS..

''Stops Ideju Krūzes'' radītāja un vadītāja Kristīne 2016.gadā spēra lielu soli priekš sevis, kas izmainīja ierastās ikdienas gaitas. Nolēma aiziet no algoto darbu takas un mesties iekšā tur, kur sirds sauc, reklāmas apdrukā! :) Kā rezultātā radās maza un jauka Reklāmas apdrukas aģentūra Liepājā, kas drukāja uzlīmes, t-kreklus, vizītkartes, plakātus, medaļas, izkārtnes utt.. Tā nu 1 gadu darbojoties, ciemos atnāca nākamās pārmaiņas: 2017.gadā, esot īpašā stāvoklī viņa nolēma visu savu enerģiju veltīt tikai vienam konkrētam apdrukas produktam - krūzes. Tā nu savu pasaules gaismu ieraudzīja Stops Ideju Krūzes un arī zīmola nosaukums jau itin ātri bija prātā- tautās piemirstais vecvārds- Stops [stuops], sena tilpuma mērvienība.

Viss sākās ar pāris dizainiem, vienu drukas iekārtu un vienu krūzes formu...

''Stops'' sevi pasaulei pieteica caur Facebook platformu, jo pie tā brīža apstākļiem, gaidot mazuļa ienākšanu ģimenē, svarīgi bija neapstāties un darboties tieši interneta vidē, strādājot no mājām. Facebook šķita kā vispiemērotākais soctīkls, kur par sevi paziņot plašāk un pamazām pulcēt ap sevi vēl kādu, kam arī patīk šī ideja :)

Nu jau sortimentā ir dažādu veidu krūzes. Piemēram, vīriešiem lietošanā noteikti ērtas būs lielās latte krūzes, savukārt daiļais dzimums noteikti novērtēs šarmantās termokrūzes praktiskumu, īpaši jaunās māmiņas, dodoties ratu pastaigās. Bērnus lieliski varēsiet pārsteigt ar personalizētu mazo keramikas krūzīti, uz kuras uzdrukāts viņa vārdiņš, mīļākais vaļasprieks vai multeņu tēls.
Bet vai pie tā mēs apstāsimies? - Nē! :)

Apdrukas tehnika ļauj izmantot neierobežotu krāsu skaitu.

 Dizainu iespējams uzdrukāt uz mūsu produkciju kādu vien vēlies. 

Nemitīgi sekojot līdzi kvalitātei, ''Stops'' nodrošina ļoti ātru produkcijas izgatavošanu un piegādi pie Jums!


IEPAKOJUMS.

JŪTIES DROŠI, PASŪTOT NO STOPS.LV

Tie, kas pasūtījuši mūsu produkciju vairākkārt, kopā ar mums ir izgājuši cauri dažādiem iepakošanas etapiem un meklējumiem. No paralona lentām un burbuļplēvēm līdz beidzot esam nonākuši  pie, mūsuprāt, estētiskākā DROŠĀ iepakojuma, par kuru mums ir mierīgs prāts, ka krūzītes saņemsiet veselas un neskartas :)

Krūze ir īpaši trausls un sargājams sūtījums. Mums pakošana ir tiešām svarīgs brīdis, lai būtu 100% droši, ka Pasūtījumu klients saņems neskartu.

Krūzītes ietinam īpašā pakošanas papīrmateriālā un ievietojam stingrā kartona transportēšanas kastē. Pēc Jūsu izvēles, katru krūzīti ieliekam arī papildu Dāvanu kastītē, kas sūtījumu padara vēl estētiskāku saņēmējam :) bet arī bez tās krūzīte aizceļos droši!

KĀ NOTIEK KRŪŽU APDRUKA?

Krūžu apdruka notiek sublimācijas tehnikā. Izmantojam sertificētas apdrukas krūzes un traukus, kas ir pārtikai piemēroti.

Profesionālā grafiskā dizaina programmā vispirms izveidojam dizainu un tad uz speciālu papīru ar sublimācijas tintēm izdrukātais dizains tiek iekarsēts -pārnests krūzes virsējā slānī (kas padara to mazgāšanai drošu) ar karstu spiediekārtas palīdzību.

Atdzesējam - gatavs! :)

Marķējam, iepakojam un paziņojam Tev!

Varam nodrukāt dizainu neierobežotā krāsu skaitā- pilnkrāsās, fotogrāfijas, logotipus utm. Krūzes apdrukas dizains tiek izveidots vektoru formātā.jpg failus izmantojam tikai tad, ja vēlaties ievietot savu īpašu fotogrāfiju. Noformējumu (tekstus, simbolus) klāt veidojam mēs :) bezmaksas!


Kā notiek krūžu apdruka