MŪSU STĀSTS

Ja Tev ir 2 minūtes brīvāks mirklis, patiesi priecāsimies, ja vēlēsies uzzināt par mūsu stāstu mazliet vairāk šeit :)

''Stops Ideju Krūzes'' radītāja un vadītāja Kristīne 2016.gadā saņēma drosmi un izdarīja lielu soli priekš sevis, kas izmainīja visu dzīvi un ierastās ikdienas gaitas. - Nolēma aiziet no algoto darbu takas un mesties iekšā tur, kur sirds sauc, reklāmas apdrukā! :) Kā rezultātā radās maza un jauka Reklāmas apdrukas aģentūra Liepājā, kas drukāja gan uzlīmes, gan t-kreklus, vizītkartes, plakātus, medaļas, izkārtnes utt.. Tā nu 1 gadu darbojoties, ciemos atnāca nākamās pārmaiņas: 2017.gadā, esot ''īpašā stāvoklī'' Kristīne nolēma visu savu enerģiju veltīt tikai vienam konkrētam apdrukas produktam - krūzes.
Tā nu savu pasaules gaismu ieraudzīja ''Stops Ideju Krūzes''.

Viss sākās vien ar dažiem dizainiem, 1 visvienkāršāko drukas iekārtu un tikai vienu klasisku krūžu formu.

''Stops'' sevi pasaulei pieteica caur Facebook platformu, jo pie tā brīža apstākļiem, gaidot mazuļa ienākšanu savā ikdienas dzīvē, svarīgi bija neapstāties un darboties tieši interneta vidē, strādājot no mājām. Facebook šķita kā vispiemērotākais soctīkls, kur par sevi paziņot plašāk un pamazām pulcēt ap sevi vēl kādu, kam arī patīk šī ideja :)

Tā nu neatlaidīgi darbojoties, Stops Ideju Krūzes ir Facebook izaudzis par stabilu un mīlētu zīmolu, izveidojis plaša sortimenta internetveikalu www.stops.lv un arvien ar jaunām idejām kabatā :) - pateicoties Jums, mīļie klienti, draugi, atbalstītāji un tuvinieki.
Šis bija brīnišķīgs lēmums, kas piepilda sirdi un sniedz gandarījumu par ikkatru pagājušo dienu.

Internetveikalā regulāri tiek papildināts klāsts ar īpašām un oriģinālām apdruku idejām.
''Stopa'' plauktos nu jau atradīsi dažādu formu keramikas krūzes un traukus, stikla un metāla produktus apdrukai -piemērotus gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Vīriešiem lietošanā noteikti ērtas būs lielās latte krūzes un klasiskās, savukārt daiļais dzimums novērtēs mazās latte krūzes šarmu un gardumburciņas praktiskumu. Bērnus lieliski varēsiet pārsteigt ar personalizētu metāla krūzīti, uz kuras uzdrukāts viņa vārdiņš, mīļākais vaļasprieks vai multeņu tēls.
Bet vai pie tā mēs apstāsimies? - Nē! :) Gribam lai Jums ir interesanti, viesojoties pie mums!

Mūsu priekšrocības ir nerimstošais un gadiem ilgi krātais apdrukas ideju sortiments, ko iespējams arī pielāgot individuālām vēlmēm vai izstrādāt pavisam jaunu dizainu- tieši Tev, īpašā eksemplārā! :)

Tā kā apdrukas tehnika ļauj izmantot neierobežotu krāsu skaitu, tad dizainu iespējams uzdrukāt uz mūsu produkciju kādu vien vēlies.

Nemitīgi sekojot līdzi kvalitātei, ''Stops'' nodrošina arī ļoti ātru produkcijas izgatavošanu un piegādi pie Jums!

Novēlam, lai Tavā virtuvē būtu tā  1 vismīļākā krūze, kur iepildīt gardāko stiprināšanās dzērienu uzsākt ik rītu. Tas ir svarīgs miera mirkļa rituāls.

Atrodi laiku, kad nav jāsteidzas. Pārlasi vēlreiz tekstu uz savas krūzes un noskaņojiies dienai kopā ar mums! :)

Radīsim prieku kopā!

Stops Ideju Krūzes


Pirkumu grozs